| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Nominal boyut | 80mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Nominal boyut | 80mm |
| Doğruluk | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal boyut | 65mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Nominal boyut | 65mm |
| Doğruluk | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 65mm veya 80mm/ 100mm |
| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |