| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 300bar 400bar.. |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
|---|---|
| Boyut | 100 mm |
| kalite garantisi | 12 Aylık |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 80mm veya 80mm/100mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 65mm veya 80mm/ 100mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Dağı | Geri |