| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | elektronik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel servis basınç göstergesi |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"((63mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-150°F |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Montaj Tipi | Alt bağlantı |