| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Yetenek temini | ayda 30-50 bin |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |
| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 10 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Malzeme | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | pirinç konnektör basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-28mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | plastik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm |