| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
|---|---|
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %1 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | lastik kapaklı basınç göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Kesinlik | %1 |