| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Vakum basınç ölçer |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Yağ | Gerektiği gibi |
|---|---|
| Dağı | Alt veya Eksenel |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 2 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | VVKA |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Dağı | Geri |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Şirket türü | Üreticisi |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
| Yağ | Gerektiği gibi |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere | Cam veya plastik |
| Liman | Qingdao, Çin |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Basınç aralığı | özel |