| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Boyut | 63mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 40mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | mavi renkli çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 50 mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | mavi renkli çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 50 mm |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Malzeme | Malzeme: Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Renk | Siyah ve gümüş |
| Avantajları | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Malzeme | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |