| Malzeme | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Malzeme | SS Çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Avantaj | Neme dayanıklı/Aşınmaya dayanıklı/Çevre dostu/Yüksek dayanıklı |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Malzeme | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| AVANTAJLARI | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Basınç aralığı | 0-250MPa |
| Doğruluk sınıfı | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| pencere | Cam, Plastik |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Montaj | Geri |
| Türü | Diyafram mühürü |
|---|---|
| Liman | Qingdao/Şanghay/Ningbo |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| Doğruluk | ±% 2.5% 1.6 |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
|---|---|
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Boyut | 150mm |
| Dağı | Alt |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 0.4'ü |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |