| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| OEM | - Evet. |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Montaj Tipi | Doğrudan Alt veya Arka |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | VVKA |
| Kadran boyutu | 2,5 inç |
|---|---|
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| İpek boyutu | 1/2 |
| OEM | - Evet. |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT BSP ... |
|---|---|
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Türü | Diyafram mühürü |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Boyut | 60mm 100mm |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT BSP ... |