| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik sismik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Boyut | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
|---|---|
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
|---|---|
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Şirket türü | Üreticisi |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
| Liman | QingDao, Şanghay, Ningbo, Guangzhou |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
|---|---|
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Boyut | 100 mm |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |