| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
|---|---|
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
|---|---|
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
| açılış | 1.6 |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Boyut | 100 mm |
|---|---|
| açılış | 1.6 |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| açılış | 1.6 |
| Boyut | 63mm |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Malzeme | Siyah bir stel kılıfı, bakır iç kısımlar ve bağlantı. |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Burdon tüpü | fosforlu bronz |
| Montaj | alt, arka |
| Kesinlik | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |