| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Vakum basınç ölçer |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Doğruluk | ±4% |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| Montaj | Geri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
|---|---|
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Dağı | Alt veya Eksenel |
| Yağ | Gerektiği gibi |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
|---|---|
| Dağı | Alt |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 0.4'ü |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |