| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | gliserin dolu basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 4'', veya gereksinimlere göre yapılır |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Ürün Adı | Elektrikli temas basınç ölçer |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik kapak bronz iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik kapak bronz iç kısımları |
| Kasa Boyutu | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| pencereler | Bardak |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa/çelik kasa |
| Körük | fosfor bronz/paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Dava | SS304 |
| Boyut | 60mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Basınç aralığı | 0~200psi |
| Montaj | alt veya arka |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |