| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | lastik kapaklı basınç göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Kesinlik | %1 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Vakum basınç ölçer |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kabı ve tunç bağlantısı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah bir stel kılıfı, bakır iç kısımlar ve bağlantı. |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Burdon tüpü | fosforlu bronz |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | alt basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Ürün Adı | genel servis basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |