| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | 60mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %1 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominal boyut | 65mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Lpg gaz basınç ölçer |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | 40mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 63mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |