| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Tarzı | Yağ yok. |
| Malzeme | Siyah çelik kabı, tunç hareket |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Fabrika | Evet, Biz Fabrikayız |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Kadran boyutu | 2" ((50mm) |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | arka bağlantı basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Basınç aralığı | 0-250MPa |
| Doğruluk sınıfı | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik kapak bronz iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |