| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Basınç Aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal Yer | Çin yapımı |
| Arama Boyutu | 65mm veya 80mm/ 100mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Nominal boyut | 80mm |
| Doğruluk | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Kapak basınç göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm 80mm 100mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |