| Ürün Adı | mini basınç göstergesi |
|---|---|
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Nominal boyut | 65mm |
| Doğruluk | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Ürün Adı | Mini Basınçölçer |
|---|---|
| Boyut | 41mm |
| Malzeme | çelik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Doğruluk | %4 |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |