| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | radyal basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 23mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~315bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Doğruluk | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"((63mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |