| Ürün Adı | Sıvı Dolu Hidrolik Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 63mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Liman | ÇİNGDAO |
| Bağlantı Boyutları | 1/4 1/2 |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Aramak | Alüminyum |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/4 1/2 |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Doğruluk | ±4% |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Ekran Tipi | Analog |