| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/2 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Pencere | Cam veya plastik |
| Pencere | Cam veya plastik |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Basınç aralığı | özel |
| Boyut | 100 mm |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Dağı | Alt |
| Bağlantı İpliği | özel |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Dağı | Geri |