| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Ürün Adı | elektrik kontaklı basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | elektrik kontaklı basınç göstergesi |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 4" |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Kesinlik | 2.5/1.6% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, CE, ISO |
| Kadran boyutu | 28mm |
| Malzeme | Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |