| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Dağı | Alt Montaj |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%1,6'sı |
| Kalite | 1 yıl |
| İplik | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Yağ | Gerektiği gibi |
|---|---|
| Dağı | Alt veya Eksenel |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 2 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç Aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
|---|---|
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Dağı | Alt veya Eksenel |
| Yağ | Gerektiği gibi |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 80mm veya 80mm/100mm |