| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | ±4% |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 65mm veya 80mm/ 100mm |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
|---|---|
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| kalite garantisi | 12 Aylık |
| Çalışma Sıcaklığı | 20- 140 °F(-6,67 ila 60°C) |
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Boyut | 60mm |
| Kadran boyutu | 2,5 inç |
| Montaj Tipi | Doğrudan Alt veya Arka |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 İnç NPT |
| Yağ | Gerektiği gibi |
|---|---|
| Dağı | Alt veya Eksenel |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 2 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |