| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| Montaj | Geri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Sertifika | ISO CE |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | VVKA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |