| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Kaynak | Lazer kaynak |
| Pencere Malzemesi | Akrilik |
| Kalite | 1 yıl |
| Eleman Malzemesi | 304s |
|---|---|
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Eleman Malzemesi | 304s |
|---|---|
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| İplik | 1/4 "1/2''bp/pt/npt/g/m |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
| Bourton Tüpü | Paslanmaz çelik |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Boyut | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| Arama Boyutu | 4 inç / 100 mm |
|---|
| Malzeme | Siyah bir stel kılıfı, bakır iç kısımlar ve bağlantı. |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Burdon tüpü | fosforlu bronz |
| Montaj | alt, arka |
| Kesinlik | %2,5 |
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
|---|---|
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Ekran modu | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Eleman Malzemesi | 304s |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |