| Ürün adı | Dijital basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç Aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Vaka boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Pencere | Cam veya plastik |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Basınç aralığı | özel |
| Boyut | 100 mm |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ Dolu | gliserin veya silikon |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Aralık | Özel |
|---|---|
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| SAYISI | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Boyut | 80mm |
|---|---|
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
| Eleman Malzemesi | 304s |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
|---|---|
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Eleman Malzemesi | 304s |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
|---|---|
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| kalite garantisi | 12 Aylık |
| Çalışma Sıcaklığı | 20- 140 °F(-6,67 ila 60°C) |
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |