| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | özel basınç ölçer |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Vakum basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |