| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | lastik kapaklı basınç göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Kesinlik | %1 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Vakum basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Ürün Adı | 40mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | 50mm basınç ölçer |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |