| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | 40mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Kesinlik | %1,6 |
| Bağlantı İpliği | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Lpg gaz basınç ölçer |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik kapak bronz iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik kapak bronz iç kısımları |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve SS veya pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |