| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | yağ dolu basınç göstergesi |
| Boyut | 60 mm 1.6% |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 22mm 23mm 25mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | pirinç kromlu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Lpg gaz basınç ölçer |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Ürün Adı | yağ dolu basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | 60mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %1 |