| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Producing Experience | 11 Years |
| Yağ Tipi | Yağ doldurmak için kullanılabilir |
| Dağı | Altta |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
|---|---|
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| SAYISI | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | gliserin dolu basınç göstergesi |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Türü | Ölçüm Aletleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 60mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve SS veya pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | yağ dolu basınç göstergesi |
| Boyut | 60 mm 1.6% |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |