| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-28mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | özel basınç ölçer |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Ürün Adı | Mini Basınçölçer |
|---|---|
| Boyut | 41mm |
| Malzeme | çelik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Doğruluk | %4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Ürün Adı | 1 inçlik basınç ölçer |
|---|---|
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Montaj | Geri |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, CE, ISO |
| Kadran boyutu | 28mm |
| Malzeme | Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |