| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
|---|---|
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Doğruluk | ±4% |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Boyut | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 23mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |