| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kalite | 1 yıl |
| Mount | Bottom Back |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | küçük basınç göstergesi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-38mm |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Montaj | Geri |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
|---|---|
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Doğruluk | ±4% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 38mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Ekran Tipi | Analog |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | ±4% |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |