| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Aralık | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kutu Malzemesi | Çelik kasa |
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | 30 mm |
| Kesinlik | % 4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 22mm 23mm 25mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | pirinç kromlu |
| Ürün Adı | 23mm basınç ölçümü |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |