| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | pirinç konnektör basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Ürün Adı | yağ dolu basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Işaretçi | Siyah Boyalı Alüminyum |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5'i |
| Bourton Tüpü | Paslanmaz çelik |
| Kaynak | Lazer kaynak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
|---|---|
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Doğruluk | ±4% |