| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Kadran boyutu | 38mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve SS veya pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kuru basınç göstergesi |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 2.5" ((60mm), ((2",2.5",4",6" seçeneği) |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Dağı | back , bottom. arka, alt. panel panel |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Lpg gaz basınç ölçer |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |