| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
|---|---|
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt Montaj |
| Kalite | 1 yıl |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| pencere | Cam, Plastik |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | yağ dolu basınç göstergesi |
| Boyut | 60 mm 1.6% |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Basınç ölçer |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |