| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | genel paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"((63mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Tamamen Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi Sıvı Dolgulu |
|---|---|
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5/%1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |