| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram contası basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Ürün Adı | mini basınç göstergesi |
|---|---|
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Montaj | Geri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kasa Malzemesi | Çelik kasa |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Kesinlik | %4 |
| Ürün Adı | 1 inçlik basınç ölçer |
|---|---|
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Montaj | Geri |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Ürün Adı | 23mm basınç ölçümü |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Hareket ve bağlantı | Paslanmaz çelik |
| İplik | Gereğince, gerektiği gibi |
| Bağlantı | Alt |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | darbeye dayanıklı basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %1,6 |