| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60 mm/2.5 inç |
| Malzeme | bakır bağlantısı olan paslanmaz çelik kabı |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Nominal boyut | 80mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |