| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Bar basınç manometre |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-28mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Aralık | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
|---|---|
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| SAYISI | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Aralık | Özel |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |