| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl, 12 ay |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | küçük basınç göstergesi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-38mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 38mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | özel basınç ölçer |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~3000psi |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |