| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ Dolu | gliserin veya silikon |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Aralık | Özel |
|---|---|
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| SAYISI | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere | Cam veya plastik |
| Liman | Qingdao, Çin |
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Basınç aralığı | özel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 300bar 400bar.. |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Montaj | Geri |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | dijital basınç test göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm |