| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | vakum monometresi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Producing Experience | 11 Years |
| Yağ Tipi | Yağ doldurmak için kullanılabilir |
| Dağı | Altta |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
|---|---|
| Montaj Tipi | Alt bağlantı |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Ürün Adı | yağla doldurulmuş manometre |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |