| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kalite | 1 yıl |
| Mount | Bottom Back |
| Kadran boyutu | 1.5 "-6" inç |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kalite | 1 yıl |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT, BSP |
| Bourdon Tüp Malzemesi | fosforlu bronz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-150°F |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Montaj Tipi | Alt bağlantı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |