| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç göstergesi manometresi |
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | Özel |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
|---|---|
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Vakum basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |