| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | gliserin dolu basınç göstergesi |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Türü | Ölçüm Aletleri |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Basınç aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 63mm |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Kalite | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| İplik | 1/4''BSP /NPT/G/M... |
| Basınç aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 63mm |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
|---|---|
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Boyut | 63mm 100mm 150mm |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Türü | Vakum basınç göstergesi |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |