| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | endüstriyel basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | Lpg gaz basınç ölçer |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | genel servis basınç göstergesi |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 10 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5"(63 mm) |
| Malzeme | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Kadran boyutu | 63mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Panel |
| Garanti | 1Y |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | elektronik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |